Geoblog.pl    AniaiArek    Podróże    Dookoła świata    Najpierw las, potem dzungla (betonowa)

Najpierw las, potem dzungla (betonowa)

Australia
Australia, Surfers Paradise

Po dlugich poszukiwaniach udalo nam sie w koncu kupic ladowarke samochodowa do Tomtoma i ruszylismy do Binna Burra, czyli parku narodowego Lamington. Po drodze super widoczki na doliny w dole, nawet wiezowce na wybrzezu wygladaly malowniczo z tej odleglosci. Tam odbylismy dwa spacery - chociaz krotkie, przekonanie Arka zajelo mi troche czasu, a i tak noga zaczela go bolec juz po 500 metrach. Byl jednak bardzo dzielny i dotarlismy do Bellbird Lookut, gdzie roztacza sie piekny widok na doline i okoliczne skalki. Po drodze z krzakow wyskoczyl jakis stworek, przypominajacy skrzyzowanie szczura, wiewiorki i malego kangura, i pokical dalej. Kolejny kanguroszczurek siedzial obok sciezki i nawet nie przeszkadzalo mu, ze blysnelam mu fleszem po oczach z 15 razy. Tak wiec spotkanie z dzika lokalna fauna mamy zaliczone.

Lamington Park - first encounter with Aussie wildlife

Beata
Beata - 2009-03-12 15:02
Fajny samochód. Karawan zawsze kojarzyl mi się z pokraczną landarą, a tu proszę :)

Zasoby: 121 wpisów121 41 komentarzy41 791 zdjęć791 0 plików multimedialnych0

20.04.2013 - 20.04.2013